Pamätám si keď som mal 8 rokov a môj otec mi dal fotoaparát, aby som odfotil moje zážitky na školskom výlete. Bol som nadšený a fotil som veľmi vášnivo.
Po návrate z výletu otec vyvolal film v kúpeľni a ja som v napätí očakával, že čo na ňom bude... Nebolo na ňom nič, pretože som zle nastavil clonu a všetky obrázky boli preexponované. Prežil som typické detské sklamanie a načas bolo po fotografovaní. Rozhodol som sa vtedy venovať športu a neskôr komponovaniu hudby. Študoval som kompozíciu na Konzervatóriu v Bratislave a Bakalársky titul som získal na Vysokej škole múzických umení v Bratislave v roku 2008. Na jeseň roku 2008 som odišiel do zahraničia, kde som študoval hudobnú kompozíciu na Canterbury Christ Church Univesity v Canterbury a Sound Design na National Film and TV School, s akreditáciou od Royal College of Art v Londýne, kde som v roku 2012 získal titul Master of Arts.
A bolo to práve v Londýne, kde som znovu objavil vášeň pre visual storytelling a umeleckú fotografiu. Odvtedy sa profesionálne venujem tomuto médiu a umelecká a komerčná fotografia sa stala neoddeliteľnou súčasťou na mojej životnej ceste.
             V roku 2019 som sa vrátil z Londýna na rodnú Oravu a momentálne pôsobím           v Dolnom Kubíne.Back to Top